MADEJÓWKA cz.1

W ten piękny, słoneczny dzień dzieci z grupy "Krasnale" i "Smerfy" wybrały się na wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego do pobliskiej miejscowości Obojna, prowadzonego przez państwo Agnieszkę i Andrzeja Madejów.

Z wizytą u prezydenta

• Jun

Na zaproszenie Pana Prezydenta Lucjusza Nadbereżnego wszystkie dzieci z naszego przedszkola udały się do Urzędu Miasta w Stalowej Woli.

ŚWIĘTO RODZINY

Z okazji Święta Waszego
życzenia wszystkiego najlepszego:
niech każdy dzień dostarcza radości
i uśmiech zawsze w sercach gości,
niechaj problemy Was omijają,
a wszyscy bardzo Was kochają
Bo jak nikt inny na świecie,
Wy na to zasługujecie!

Wycieczka do skansenu w Kolbuszowej

• May

W dniu 23 maja 2016r. odbyła się wycieczka do skansenu w Kolbuszowej.

Olimpiada Przedszkolaków

• May

1 maja 2016 r. w ramach Dni Stalowej Woli odbyła się Olimpiada Przedszkolaków, w której uczestniczyły również dzieci z naszego przedszkola.

SELECT `articles`.*, `categories`.`title` AS `category_title`, `categories`.`meta_link` AS `category_meta_link` FROM `articles` LEFT JOIN `categories` ON articles.id_category = categories.id WHERE (articles.lang = 'pl') AND (articles.publish = 1) ORDER BY `articles`.`date` DESC LIMIT 5 OFFSET 80