Wycieczka do skansenu w Kolbuszowej

• May

W dniu 23 maja 2016r. odbyła się wycieczka do skansenu w Kolbuszowej.

Olimpiada Przedszkolaków

• May

1 maja 2016 r. w ramach Dni Stalowej Woli odbyła się Olimpiada Przedszkolaków, w której uczestniczyły również dzieci z naszego przedszkola.

Powitanie wiosny

"Już ozimina szumieć zaczyna
że nie powróci mróz
i po tym można od razu poznać
że wiosna jest tuż, tuż..."

Warsztaty wielkanocne

• Mar

Zapraszamy na fotorelację z warsztatów wielkanocnych zorganizowanych przez Muzeum Regionalne w Stalowej Woli.

Wystawa "Nauki dawne i niedawne"

• Mar

W dniach 9.03. oraz 16.03. 2016r. dzieci ze starszych grup wybrały się na wystawę - ekspozycję interaktywną Muzeum Uniwersytetu Jagielońskiego zatytułowaną "Nauki dawne i niedawne" mieszczącą się w dawnej Bibliotece Miejskiej na ulicy Staszica.

SELECT `articles`.*, `categories`.`title` AS `category_title`, `categories`.`meta_link` AS `category_meta_link` FROM `articles` LEFT JOIN `categories` ON articles.id_category = categories.id WHERE (articles.lang = 'pl') AND (articles.publish = 1) ORDER BY `articles`.`date` DESC LIMIT 5 OFFSET 80