warsztaty florystyczne

2018

Poklejone palce...we włosach sizal ..na stolikach i podłodze armagedon ...dzieci uśmiechnięte i zadowolone.

Sprzęt interaktywny w przedszkolu

2018

W ramach projektu unijnego "Przedszkolaki - Stalowiaki" nasze przedszkole wzbogaciło się w bardzo atrakcyjny sprzęt interaktywny.

Konkurs "Ozdoba Wielkanocna"

2018

Dwoje dzieci z naszego przedszkola wzięło udział w konkursie na ozdobę wielkanocną.

Starszaki w Miejskim Żłobku Integracyjnym

2018

W tym dniu wybraliśmy się z wizytą do Miejskiego Żłobka Integracyjnego w Stalowej Woli, aby wspólnie z maluszkami powitać Wiosnę.

Powitaliśmy Wiosnę

Idzie piękna pani
z jasnymi włosami.
W zielonej sukience,