Aktualności z kategorii: Informacje dla rodziców

Informacja ubezpieczenie

Szanowni Państwo,

już w najbliższy wtorek, 15 września 2020 r. o godzinie 20.30, organizujemy webinar, którego tematem będą ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) dla dzieci i młodzieży.
Podczas webinaru pt. „Ubezpieczenia NNW dla dzieci i młodzieży. Wszystko, co powinieneś wiedzieć” odpowiemy m.in. na następujące pytania:

• na co zwracać uwagę, szukając dobrego ubezpieczenia NNW dla swojego Dziecka?
  • czy aktywność sportowa Dziecka zawsze jest objęta ochroną ubezpieczeniową?
  • o czym pamiętać, by sprawnie uzyskać odszkodowanie po wypadku?
Jak wziąć udział w webinarze?

• Aug

Szanowni Rodzice !

W związku z trwającą sytuacją epidemiologiczną, od 1 września 2020 r. dzieci będą odbierane w drzwiach wejściowych. Rodzice dzieci 3 letnich będą mogli wchodzić do szatni. Prosimy o przychodzenie w maseczkach oraz bezwzględnie dezynfekować ręce płynem, który znajduje się w ganku przedszkola.

Dyrektor Przedszkola

• Aug

Ogłoszenie
Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci 3-letnie, które od 1 września 2020 roku rozpoczną edukację przedszkolną na zajęcia adaptacyjne organizowane w naszym przedszkolu w dniach 27, 28 sierpnia 2020 r. (czwartek, piątek) według ustalonego wcześniej harmonogramu. Spotkanie odbędzie się w 4 grupach. Wszystkie informacje zostały Państwu przekazane telefonicznie.
                                                                                                   Zapraszamy !

• Jun

Noty za opłaty przeszkolne:
(wyżywienie i opłatę stałą)
za m-c czerwiec 2020 r.
będą wydawane:
od 14 lipca 2020 r.

SELECT `articles`.*, `categories`.`title` AS `category_title`, `categories`.`meta_link` AS `category_meta_link` FROM `articles` LEFT JOIN `categories` ON articles.id_category = categories.id WHERE (articles.lang = 'pl') AND (articles.publish = 1) AND (articles.id_category = '3') ORDER BY `articles`.`date` DESC LIMIT 5