UWAGA RODZICE!

2020

Rodziców, którzy  wyrazili chęć przyprowadzenia dziecka do przedszkola,
informujemy, że przedszkole będzie otwarte od 18 maja 2020 r

Prosimy zapoznać się z procedurami bezpieczeństwa

Szanowni Rodzice!

2020

W związku z przebywaniem pracowników Przedszkola nr 3 w Stalowej Woli na urlopie wypoczynkowym zostaje zawieszone zdalne nauczanie. Ponownie spotkamy się po powrocie nauczycieli do pracy. Życzymy dzieciom i ich rodzicom dużo słońca i radości. Pozdrawiamy Dyrektor i Panie.

UWAGA!

2020

Przedszkole pozostaje zamknięte do 18 maja 2020r.

Informacja dotycząca ewentualnego otwarcia placówki

• Apr

Szanowni Państwo
Informujemy, że istnieje możliwość uruchomienia działalności przedszkola przy uwzględnieniu wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia. Oferta przewidziana jest dla  rodziców obojga pracujących, którzy nie mają mozliwości pogodzenia pracy z opieką w domu. Pierwszeństwo mają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

O ewentualnym otwarciu przedszkola i zasadach funkcjonowania zostaną państwo poinformowani.

SELECT `articles`.*, `categories`.`title` AS `category_title`, `categories`.`meta_link` AS `category_meta_link` FROM `articles` LEFT JOIN `categories` ON articles.id_category = categories.id WHERE (articles.lang = 'pl') AND (articles.publish = 1) ORDER BY `articles`.`date` DESC LIMIT 5 OFFSET 45