Futbolowe szaleństwo "Gumisiów"

Dzieci z grupy "Gumisie" czyli nasze sześciolatki aktywnie włączyły się do europejskiej kampanii promującej aktywny, sportowy styl życia "Be Active" (Bądź aktywny) w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu organizowanego przez MOSiR Stalowa Wola.

Madejówka cz.2

W tym dniu grupy "Gumisie" i "Kubusie" odwiedziły Madejówkę.

MADEJÓWKA cz.1

W ten piękny, słoneczny dzień dzieci z grupy "Krasnale" i "Smerfy" wybrały się na wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego do pobliskiej miejscowości Obojna, prowadzonego przez państwo Agnieszkę i Andrzeja Madejów.

Z wizytą u prezydenta

• Jun

Na zaproszenie Pana Prezydenta Lucjusza Nadbereżnego wszystkie dzieci z naszego przedszkola udały się do Urzędu Miasta w Stalowej Woli.

ŚWIĘTO RODZINY

• May

Z okazji Święta Waszego
życzenia wszystkiego najlepszego:
niech każdy dzień dostarcza radości
i uśmiech zawsze w sercach gości,
niechaj problemy Was omijają,
a wszyscy bardzo Was kochają
Bo jak nikt inny na świecie,
Wy na to zasługujecie!

SELECT `articles`.*, `categories`.`title` AS `category_title`, `categories`.`meta_link` AS `category_meta_link` FROM `articles` LEFT JOIN `categories` ON articles.id_category = categories.id WHERE (articles.lang = 'pl') AND (articles.publish = 1) ORDER BY `articles`.`date` DESC LIMIT 5 OFFSET 75