Konkurs "Zdrowy przedszkolak"

2018

W dniu dzisiejszym w Przedszkolu nr 15 w Stalowej Woli odbył się konkurs piosenki pt."Zdrowy Przedszkolak". Naszą placówkę pięknie reprezentowała Magdalena B. z grupy "Tygryski". Wszystkie dzieci otrzymały nagrody i pamiątkowe dyplomy. Uczestnikom konkursu gratulujemy!

Pasowanie na przedszkolaka 2018

2018

To już czas, aby nasze maluszki stały się prawdziwymi przedszkolakami!

Co słychać u maluszków?

2018

Dzieci z grupy "Krasnale" poznają przedszkolne życie :-)

Dzień Edukacji Narodowej 2018

2018

W tym dniu uroczyście obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Edukacji Narodowej.

wycieczka do Nadleśnictwa Rozwadów

2018

W dniach 3-4.10.2018r. wszystkie grupy wybrały się do siedziby Nadleśnictwa Rozwadów.

SELECT `articles`.*, `categories`.`title` AS `category_title`, `categories`.`meta_link` AS `category_meta_link` FROM `articles` LEFT JOIN `categories` ON articles.id_category = categories.id WHERE (articles.lang = 'pl') AND (articles.publish = 1) ORDER BY `articles`.`date` DESC LIMIT 5 OFFSET 70