Aktulności

Aktualności z kategorii: Z życia przedszkola

Co słychać u "Krasnali"?

  • 17
  • Sep
    2020

Korzystamy z pięknej, wrześniowej pogody i bawimy się w przedszkolnym ogrodzie.

Robimy ludziki z kasztanów

  • 10
  • Oct
    2019

Kasztanek, kasztanek,
w czapeczce zielonej,
spogląda to w jedną,
to w drugą stronę.

Znalazły go dzieci,
ze sobą zabrały.
W przedszkolu zostaniesz
kasztanku mały.

Zrobiły z kasztanka
ludzika śmiesznego.
Ludzik ten wesoło
mruga do każdego.

SELECT `articles`.*, `categories`.`title` AS `category_title`, `categories`.`meta_link` AS `category_meta_link` FROM `articles` LEFT JOIN `categories` ON articles.id_category = categories.id WHERE (articles.lang = 'pl') AND (articles.publish = 1) AND (articles.id_category = '7') ORDER BY `articles`.`date` DESC LIMIT 5 OFFSET 5