Aktualności z kategorii: Informacje dla rodziców

Szanowni Rodzice!

• May
    2020

W związku z przebywaniem pracowników Przedszkola nr 3 w Stalowej Woli na urlopie wypoczynkowym zostaje zawieszone zdalne nauczanie. Ponownie spotkamy się po powrocie nauczycieli do pracy. Życzymy dzieciom i ich rodzicom dużo słońca i radości. Pozdrawiamy Dyrektor i Panie.

UWAGA!

• May
    2020

Przedszkole pozostaje zamknięte do 18 maja 2020r.

Informacja dotycząca ewentualnego otwarcia placówki

• Apr

Szanowni Państwo
Informujemy, że istnieje możliwość uruchomienia działalności przedszkola przy uwzględnieniu wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia. Oferta przewidziana jest dla  rodziców obojga pracujących, którzy nie mają mozliwości pogodzenia pracy z opieką w domu. Pierwszeństwo mają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

O ewentualnym otwarciu przedszkola i zasadach funkcjonowania zostaną państwo poinformowani.

Rodzice!

• Apr
    2020

W związku z zawieszeniem zajęć w przedszkolu proponujemy dodatkowe wsparcie w procesie opieki, wychowania i nauczania naszych pociech. Wszyscy nauczyciele będą zamieszczać propozycje zajęć i zabaw dla swojej grupy, w oparciu o podstawę programową i realizowane w przedszkolu programy nauczania. Materiały będą dostępne na utworzonych dla każdej grupy kontach e-mail.
Krasnale -   krasnale3stw@op.pl
Smerfy -      przed3.2015@gmail.com
Tygryski -    tygryskistw@wp.pl
Gumisie -    gumisie.p3@gmail.com