Spotkanie z policjantem 2022

  • 04
  • Oct
    2022
Dnia 04.10.2022 roku, nasze przedszkolaki miały możliwość wzięcia udziału w spotkaniu z policjantami. Dzieci dowiedziały się, na czym polega praca policjanta oraz bardzo aktywnie brały udział w rozmowie kierowanej na temat: poruszania się po drodze, wzywania i udzielania pomocy innym ludziom. Duże zainteresowanie u przedszkolaków wzbudził temat, spotkania obcej osoby z psem oraz ewentualnego ataku psa. Przedszkolaki chętnie ćwiczyły pozycję „żółwika”, która chroni przed atakiem zwierzęcia. Wszyscy bardzo uważnie słuchali informacji na temat przewożenia dzieci w samochodzie oraz poznali najważniejsze znaki drogowe. Serdecznie dziękujemy policjantom z Powiatowej Policji w Stalowej Woli, że znaleźli czas na spotkanie z dziećmi z naszego przedszkola.