Dzień Ziemi 2018

• Apr
    2018
W przeddzień Międzynarodowego Dnia Ziemi dzieci z grup Gumisie i Kubusie postanowiły wziąć sprawy w swoje ręce i....posprzątały ogród przedszkolny oraz najbliższą okolicę.
Wszyscy chcielibyśmy, żeby wokół nas było pięknie, czysto i zielono. Niestety nie wszyscy zdają sobie sprawę, że to jak wygląda nasze otoczenie zależy od nas; od każdego mieszkańca Ziemi. Nasze przedszkolaki postanowiły dać przykład innym i wspólnie ze swoimi paniami wyruszyły oczyścić ze śmieci ogród i okolice przedszkola. Zaopatrzone w jednorazowe rękawiczki i worki na śmieci nazbierały mnóstwo odpadów: plastikowych butelek, torebek, papierków po cukierkach i mnóstwo innych śmieci, których miejsce jest w koszu. Brawo przedszkolaki!