Krasnale i Smerfy na wycieczce w Madejówce

W piątek Smerfy i Krasnale wybrały się na jesienną wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego „Madejówka”. Dzieci już od samego rana z niecierpliwością czekały na autokar, którym pojechały. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od spaceru po zwierzyńcu, podczas którego dzieci miały okazję zobaczyć, dotknąć, a nawet nakarmić wiele gatunków zwierząt, między innymi konie, koziołki, osiołki, króliki, lamy czy pawie. Wspaniałą atrakcją był zaczarowany krąg, gdzie dzieci zrobiły duże koło, do którego Pani Przewodnik wpuściła króliczki. Po spacerze dzieci miały możliwość przejażdżki wozem po malowniczej okolicy. Po powrocie dzieci bawiły się na placu zabaw, a następnie zostały zaproszone na poczęstunek i posmakowały regionalnego przysmaku – proziaków. Ostatnią atrakcją były zabawy na dmuchanej zjeżdżalni. Przedszkolaki wróciły z wycieczki uśmiechnięte, zadowolone i bogatsze o nowe doświadczenia.