Dzień Dziecka

  • 01
  • Jun
    2023
Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki. W naszym przedszkolu był to dzień wyjątkowy, pełen życzeń, uśmiechów, radości i niespodzianek. Tego dnia pojawiło się mnóstwo balonów i kolorowych dekoracji, które rozweselały naszych milusińskich. Od rana panowała radosna atmosfera, a na przedszkolaków czekało wiele atrakcji. Były zabawy taneczne, gry zespołowe, malowanie farbami i kredą prowadzone przez panie wychowawczynie. Na dzieci czekał również smakowity poczęstunek od rodziców i słodkie upominki od Przedszkola. Dużym przeżyciem były odwiedziny Pani Agnieszki, która przygotowała dla dzieci pokaz baniek mydlanych. Mamy nadzieję, że ten dzień, który obfitował w mnóstwo pozytywnych wrażeń będzie mile wspominany przez dzieci. W imieniu pani Dyrektor i całego Grona Pedagogicznego wszystkim dzieciom życzymy dużo radości podczas codziennego poznawania świata.