Aktualności z kategorii: Atrakcje

"Kubusie' na Forum Pszczelarskim

Dnia 16 września dzieci z grupy KUBUSIE odwiedziły Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli, gdzie odbywało się III Forum Pszczelarskie.

Futbolowe szaleństwo "Gumisiów"

Dzieci z grupy "Gumisie" czyli nasze sześciolatki aktywnie włączyły się do europejskiej kampanii promującej aktywny, sportowy styl życia "Be Active" (Bądź aktywny) w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu organizowanego przez MOSiR Stalowa Wola.

Olimpiada Przedszkolaków

• May

1 maja 2016 r. w ramach Dni Stalowej Woli odbyła się Olimpiada Przedszkolaków, w której uczestniczyły również dzieci z naszego przedszkola.

Powitanie wiosny

• Mar

"Już ozimina szumieć zaczyna
że nie powróci mróz