Aktualności z kategorii: Atrakcje

Spotkanie z policjantem

W tym dniu mieliśmy okazję gościć pana Grzegorza Elżakowskiego z Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli.

Gra terenowa w Parku 24

W tym dniu dzieci z grupy "Smerfy" wraz ze swoimi paniami uczestniczyły w grze terenowej zorganizowanej w Parku 24.

"Kubusie' na Forum Pszczelarskim

Dnia 16 września dzieci z grupy KUBUSIE odwiedziły Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli, gdzie odbywało się III Forum Pszczelarskie.

Futbolowe szaleństwo "Gumisiów"

Dzieci z grupy "Gumisie" czyli nasze sześciolatki aktywnie włączyły się do europejskiej kampanii promującej aktywny, sportowy styl życia "Be Active" (Bądź aktywny) w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu organizowanego przez MOSiR Stalowa Wola.

SELECT `articles`.*, `categories`.`title` AS `category_title`, `categories`.`meta_link` AS `category_meta_link` FROM `articles` LEFT JOIN `categories` ON articles.id_category = categories.id WHERE (articles.lang = 'pl') AND (articles.publish = 1) AND (articles.id_category = '1') ORDER BY `articles`.`date` DESC LIMIT 5 OFFSET 55