Sep 2015

Zajęcia z klockami lego

29.09.2015 r. pięciolatki z grupy "Gumisie" wraz ze swoimi paniami gościły w klubokawiarni "Tipi". Dzieci miały okazję wziąć udział w bezpłatnych zajęciach z wykorzystaniem klocków lego.

Sep 2015

Olimpiada Przedszkolaków MOSiR

13 września 2015 r. na płycie głównej boiska piłkarskiego MOSiR odbyła się Olimpiada Przedszkolaków. Impreza została zorganizowana z okazji 20-lecia Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli.

Jun 2015

Uroczyste Pożegnanie Przedszkola

Tego dnia grupa Starszaków żegnała się z przedszkolem rozpoczynając uroczystość pięknie zatańczonym polonezem. Z wielkim wzruszeniem dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły ludowe tańce (Trojak, Krakowiak). Starszaki przedstawiły także trzy inscenizacje „Bajka o smoku wawelskim” „O warszawskiej syrence” oraz „Pan Maluśkiewicz i wieloryb”.

Jun 2015

Pożegnanie pięciolatków – 18.06.2015 r

18.06.2015r. z naszym przedszkolem pożegnały się również pięciolatki. Dzieci przedstawiły inscenizację pt.”Kopciuszek” – w pięknych strojach dały popis swoich umiejętności. Rodzice przygotowali słodki poczęstunek – tort, podziękowali Pani Dyrektor i nauczycielom za opiekę i zaangażowanie.

May 2015

Konkurs plastyczny „Ilustracje do wierszy Jana Brzechwy”

Starszaki uczestniczyły w seansie bajkowym zorganizowanym przez Miejską Bibliotekę nr 1 i kino Ballada, który to był nagrodą za udział w konkursie plastycznym „Ilustracje do wierszy Jana Brzechwy”. Ponadto wyróżnione dzieci otrzymały dyplomy i książki (Adaś, Iga, Maria, Weronika i Angelika).